GDPR, marketing, retence, autorské poplatky – konference 2018

Již tradiční každoroční konference České komory fitness “Zdravé fitness pro zdravé Česko” se letos uskuteční v pátek 20. dubna 2018 od 9 do 17 hodin ve Step hotelu Praha. I tentokrát se můžete těšit na řadu zajímavých témat a především řečníků. Do České republiky například vůbec poprvé zavítá světoznámý retenční guru Paul Bedford!

Paul Bedford působí na Universitě Exeteru a přednáší po celém světě o práci se zákazníky fitness center. Na jeho nejnovější poznatky se můžete těšit poprvé naživo také v České republice na konferenci Zdravé fitness pro zdravé Česko 2018, kde vystoupí s tématem Jak získat a udržet klienty fitness centra. Přednáška se koná za podpory společnosti Nové fitness.

Svět kolem nás se rychle mění, a tak je třeba na tyto změny rychle reagovat. Hlavní speaker konference proto bude hovořit právě o změnách, které ovlivňují zákaznický servis a vnímání servisu zákazníky fitcenter, klubů a studií.

Dalšími řečníky, na které se můžete letos těšit, jsou Finn Berggren, ředitel dánské sportovní akademie Gerlev Physical Education & Sports Academy, světově proslulý propagátor pravidelné fyzické aktivity v každodenním životě, či Petr Král z VŠE Praha, jenž se specializuje na problematiku mezinárodního marketingu a komunikace a na VŠE vyučuje International Business a CEMS.

Ani letos nebudou chybět na konferenci zasvěcené zdravému životnímu stylu aktuální žhavá témata, která hýbou světem fitness, jako je GDPR, data o trhu, nový návrh ceníku za užití autorských práv, prakticky využitelný marketing, udržitelnost zákazníků a řada dalších.

“Ať už půjde o propojení zdraví a pohybu, nebo jednotlivá témata týkající se provozu či marketingu, hlavním cílem pořadatelů je, aby si účastníci konference odnesli co nejvíce praktických nápadů a myšlenek, které hned mohou aplikovat do své pracovní praxe i života,” říká Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness.

Simultánní tlumočení zahraničních řečníků i občerstvení jsou zajištěny po celý den konference.

Více informací najdete na www.komorafitness.cz/konference2018