Jsme aktivní! …také na sociálních sítích ;)

Každý den píšeme, jak je důležité se hýbat, trávit čas aktivně a pohybem na čerstvém vzduchu. Ambasadoři Let´s BEACTIVE vás motivují nachodit denně 10.000 kroků, okysličovat mozek, starat se o své zdraví, správně jíst odpočívat a vyhýbat se stresu. Možná by proto bylo mnohem lepší vám sledování sociálních sítí úplně zakázat a poslat vás po vzoru všech namotivovaných, aktivních a jógou „resetovaných“ profesionálů raději ven na procházku a o sociálních sítích raději mlčet.

Jenže všichni žijeme „online“. Důkazem toho je i samotná skutečnost, že právě čtete tento náš článek. Informace se na nás hrnou tak rychle, že je pořádně nejsme schopni ani zpracovávat. Co s tím? Jak dostat důležité informace k vám ještě čerstvé a aktuální? Zkrátka a dobře, online! Náš Facebook už nějaký čas funguje (byl trochu „z formy“, ale už zase nabírá na síle), LinkedInTwitter se stali nově našimi velkými pomocníky.

Možná zatím „žijete“ jen na Facebooku, LinkedInTwitter jsou pro vás prostředím neprobádaným a kroutíte hlavou, k čemu potřebuje Česká komora fitness sdílet obsah na profesní síti LinkedIn nebo novinářském prostředí Twitter.

Pro zatím zůstaneme u seznámení, důvodů, proč být „všude“ je totiž tolik, že byste se na tu procházku nejspíš již dneska nedostali. Již nyní se těšíme až vám o našich „online“ plánech  prozradím zase o něco víc!

Budťe aktivní #beactive #nejen #na #sociálních #sítích!

Dana Nováková, Výkonná ředitelka České komory fitness