Jsme aktivní! …také na sociálních sítích ;)

Každý den píšeme, jak je důležité se hýbat, trávit čas aktivně a pohybem na čerstvém vzduchu. Ambasadoři Let´s BEACTIVE vás motivují nachodit denně 10.000 kroků, okysličovat mozek, starat se o své zdraví, správně jíst odpočívat a vyhýbat se stresu. Možná by proto bylo mnohem lepší vám sledování sociálních sítí úplně zakázat a poslat vás po vzoru všech namotivovaných, aktivních a jógou „resetovaných“ profesionálů raději ven na procházku a o sociálních sítích raději mlčet.

Jenže všichni žijeme „online“. Důkazem toho je i samotná skutečnost, že právě čtete tento náš článek. Informace se na nás hrnou tak rychle, že je pořádně nejsme schopni ani zpracovávat. Co s tím? Jak dostat důležité informace k vám ještě čerstvé a aktuální? Zkrátka a dobře, online! Náš Facebook už nějaký čas funguje (byl trochu „z formy“, ale už zase nabírá na síle), LinkedIn a Twitter se stali nově našimi velkými pomocníky.

Možná zatím „žijete“ jen na Facebooku, LinkedIn a Twitter jsou pro vás prostředím neprobádaným a kroutíte hlavou, k čemu potřebuje Česká komora fitness sdílet obsah na profesní síti LinkedIn nebo novinářském prostředí Twitter.

Pro zatím zůstaneme u seznámení, důvodů, proč být „všude“ je totiž tolik, že byste se na tu procházku nejspíš již dneska nedostali. Již nyní se těšíme až vám o našich „online“ plánech  prozradím zase o něco víc!

Budťe aktivní #beactive #nejen #na #sociálních #sítích!

Dana Nováková, Výkonná ředitelka České komory fitness