Martina Fallerová: Pilates jako cesta jak tělo připravit na běžný život

Jak ve stávající koronavirové krizi pracuje zkušená lektorka a školitelka Pilates? O to se s námi rozhodla podělit jedna z dlouholetých členek Českého registru fitness profesionálů, Martina Fallerová.

Pilates v pojetí Martiny Fallerové není sport, ale cesta jak tělo připravit nejen na každodenní výkon doma či v práci, ale i na váš oblíbený sport. Právě takový přístup k tělesné schránce by měl v těchto dnech aplikovat úplně každý z nás. Nesportujte, hýbejte se – ne pro výkon, ale pro zdraví. Zdraví psychické i fyzické, silná imunita a psychická pohoda právě teď rozhodují víc, než kdy dřív!

Výukové materiály pro laiky i instruktory

„Protože pracuji nejen jako lektor skupinových lekcí, ale i 7 let jako školitel odborných seminářů pro lektory Pilates a pohybové specialisty, v momentální situaci jsem se rozhodla nabídnout všechny své materiály těm, kteří chtějí jít ve své cestě dále a využít tuto těžkou dobu pro svůj rozvoj. Všechny zveřejněné materiály vznikly pro klienty mých seminářů a nyní jsou volně dostupné na mé webové stránce. Zacvičit si podle nich mohou jak laici, tak i lektoři.“

Martina Fallerová, školitelka seminářů pro lektory Pilates a pohybové specialisty, osobní trenérka

Škola pohybových návyků – online kurz zdarma pro širokou veřejnost

Zacvičte si z pohodlí svého domova, právě teď je ideální čas začít s 9-týdenním online kurzem, který je dostupný pro všechny zcela zdarma.

Výukové materiály pro lektory, kteří se chtějí posouvat a vzdělávat dále s 50% slevou

Jste-li lektor pilates nebo pohybový specialista a přemýšlíte, co nového nabídnete svým klientům poté, co se opět ve zdraví shledáte, máte ideální příležitost využít výukových materiálů ve formě e-booků.

Ráda bych je nabídla všem, kdo chtějí tento volný čas využít ke svému dalšímu růstu. Nabízím slevu 50% na všechny mé e-booky. Zatím do konce března – ale pokud se situace nezlepší, tak až do skončení nouzového stavu v naší zemi. Stačí zadat kod – sleva50.

Jak pracuji se svými klienty na dálku?

„S mými klienty jsem v kontaktu přes skype a řešíme momentální problémy s jejich tělem. Díky tomu, že je dobře znám a oni znají základní cviky a další tipy a triky, jsem schopna je i přes telefon či skype navést. Zároveň jim mohu díky svým materiálům poskládat e-book přímo šitý na míru.“

Komentáře