Nový sazebník poplatků za užití hudby ve fitness

Česká komora fitness aktivně jedná i mimo koronavirovou krizi. Jedním z výsledků takových jednání je aktualizace sazebníku za užití hudby ve fitness.

Pro rok 2020 se nám podařilo snížit o 30% poplatky za užití hudby na skupinových lekcích pro fitness centra bez klubového členství, tedy často největší položku z celkové výše poplatků. To samozřejmě pro celý český fitness sektor!

Kompletní informace včetně aktuálního sazebníku pro rok 2020, testovací kalkulačky a podmínek členství v ČKF najdete na webové stránce „Poplatky za hudbu“.

Pro členy České komory fitness máme výhody licenční smlouvy, které spočívají v další 20% slevě z celkové výše poplatků dle sazebníku, administrativním servisu a možnosti využít čtvrtletních plateb zpětně za uplynulé období.

Členství v České komoře fitness je již od prosince 2020 otevřeno za snížený poplatek i menším fitness centrům do 150 m2 cvičební plochy!

Staňte se členem České komory fitness a využijte všech výhod našeho členství! Nám tím současně dáte silnější mandát k jednání vaším jménem, který je nyní potřeba ještě více než kdy jindy!