Chcete jako trenér uspět? Buďte jedinečný díky specializaci!

Chcete-li být jako trenér úspěšný, vyplatí se vám být kromě obecného vzdělání (na kterém samozřejmě neustále pracujete a které si nepřetržitě doplňujete) i něčím výjimečný, úzce specializovaný. Radíme vám najít si mezeru na trhu, kde ještě tolik trenérů nepůsobí a přitom je již více než jisté, že o jejich služby bude obrovský zájem.

Tou pomyslnou mezerou na trhu může být právě odborné vzdělání zaměřené na práci s osobami s civilizačními onemocněními.

Pacienti, kteří dnes tráví čas v čekárnách obezitologů, mohou být již zítra vašimi novými klienty!

Jsou to právě oni, koho jejich onemocnění nebolí a tak si své potíže dlouho nepřiznávají. O svou tělesnou schránku se většinu života nestarali a dnes by dali vše za to, aby mohli vrátit čas a být zdraví. Podaří-li se vám takového klienta získat, vyléčit a vrátit zpět do života, vrátí se vám to nejen finančně! Nebudete si totiž muset lámat hlavu s propagací svých služeb ani platit za drahou reklamu – doporučení od spokojených klientů je mnohem hodnotnější, než jakýkoliv jiný způsob propagace.

Cvičit se zdravými klienty je snadné, cvičit s nemocnými je výzva a velká odpovědnost

Cvičit se zdravými klienty je snadné, cvičit s nemocnými je výzva – to si jako trenér musíte dobře uvědomit a brát proto svou roli skutečně zodpovědně. Bez počáteční investice a speciálního vzdělání to nepůjde.

Zúčastněte se odborného workshopu

Využijte proto jedinečné příležitosti a zúčastněte se odborného workshopu Základy preskripce pohybové aktivity osob s civilizačními onemocněními, který proběhne 25. ledna 2020 ve Sport hotelu Astra Srby pod vedením doc. Martina Matoulka a jeho týmu.