Vylepšete si svou kondici a rozhýbejte s námi Česko!

Let's #BEACTIVE 2019

Proč být více aktivní?

Být aktivnější vám prospěje více, než si myslíte! Výzkumy ukazují, že pokud se budete držet aktivního životního stylu, zlepší se vaše zdraví a sníží se riziko vzniku zdravotních problémů, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, cukrovka a osteoartróza.

Existuje ale spousta dalších výhod aktivního životního stylu, například tyto:

  • Budete více sebevědomí a zlepší se vaše nálada.
  • Udržíte si zdravou váhu.
  • Vyrýsujete si svaly a posílíte celé tělo – svaly, kosti a klouby.
  • Budete mít možnost se socializovat, setkat se s novými lidmi a dostat se do společnosti.
  • Můžete zvýšit svou výdrž a zlepšit si kvalitu spánku.

 

  • Budete mít „čas“, abyste se soustředili na sebe a „nabili si baterky“

Šest týdnů pod dozorem odborníků!

Projekt Let´s #BEACTIVE vychází ze speciálně strukturovaných 6týdenních cvičebních intervencí, které vás budou po celou dobu motivovat k dlouhodobému zdravému životnímu stylu. Odborníci z fitness center pro vás vyberou ty nejlepší cvičební programy,  díky kterým vás bude cvičení bavit.

A hlavně uvidíte výsledky! Máme pro vás unikátní Let´s #BEACTIVE mobilní aplikaci, která bude vaše celodenní pohybové aktivity monitorovat a především vás bude po celou dobu motivovat.

Inspirujte se lidmi, kteří programem úspěšně prošli již dříve!

Cítím, že od doby, co jsem začala být víc aktivní, se celkově cítím lépe. Mám víc energie a lépe spím. Teď se dokonce na cvičení těším! Jsem moc ráda, že jsem se nakonec odhodlala a teď pokračuji na své cestě za zdravějším životním stylem.
MonicaIrsko
Teď se cítím mnohem líp. Vím, že když se pro něco rozhodnu, tak to taky dokážu… a dokážu i mnohem víc - můžu si věřit, a to je nedocenitelné.
Sarah, Anglie
Konečně jsem si uvědomila, jak je důležité najít si čas sama pro sebe a pracovat na tom, aby mi bylo líp. Všimla jsem si, že po cvičení jsem víc uvolněná. Častěji mám teď dobrou náladu a pracuji s větším elánem.
ElianaItálie
Minulý rok v červenci mi zjistili, že mám dvě vyhřezlé ploténky. Musel jsem si vybrat mezi cvičením a operací. Rozhodl jsem se pro cvičení a začal jsem s pilates a posilovat s kettlebell. Zbavil jsem se problémů a můžu teď žít normálně, bez omezení."
FrederickFinsko