Dny otevřených dveří #BEACTIVEDAY navštívilo více než 30 tisíc lidí!

V pátek a v sobotu 23. a 24. září proběhly ve více než 200 fitness centrech a dalších sportovištích dny otevřených dveří českého fitness sektoru #BEACTIVEDAY, které navštívilo přes více než 30 tisíc lidí. Cílem akce, v rámci níž si mohli lidé zdarma vyzkoušet nejrůznější pohybové aktivity, bylo ukázat lidem, že sportovat může opravdu každý, bez ohledu na věk, zdravotní stav či kondici.

Česká komora fitness chce poděkovat všem zapojeným fitness centrům, sportovištím, osobním trenérům a partnerům akce Lékárna.cz a eFitness za podporu. V porovnání s rokem 2021 se počet zapojených subjektů zvětšil čtyřnásobně! Akce se zúčastnilo přesně 243 fitness center a dalších sportovišť, a to včetně lezeckých stěn, bowlingových center, ale také wellness center, saun a bazénů! I to je důkazem, že fitness není jen činka a cvičení v posilovně. Fitness je zkrátka služba nejvyšší kvality pro každého, kdo si uvědomuje význam pravidelného pohybu v každodenním životě. Fitness není volnočasová aktivita, fitness je řešení pro zdraví a dlouhodobě udržitelnou dobrou fyzickou a psychickou kondici! A to bez ohledu na věk či kondici!

#BEACTIVEDAY v číslech!

#beactiveday navštívilo přes 30 000 účastníků, z nichž si zakoupilo členství nebo časově omezenou permanentku více než 3000 účastníků.

Mediální kampaň oslovila více než 5 milionů lidí!

Na základě výstupů naší PR agentury Amaze.media oslovila kampaň (on-line, tisková média, TV a rádio) v hodnotě 1 701 000 Kč více než 5 milionů lidí! Účty České komory fitness a Dny fitness na sociálních sítích (Facebook a Instagram) zasáhly 220 tisíc lidí a dalších 800 tisíc lidí vidělo upoutávky na Dny Fitness v rámci GoogleAds.

Jsme také moc rádi, že zapojená sportoviště využila všechny propagační materiály, které jsme jim zaslali, fialové balónky a samolepky totiž zcela zaplavily Českou republiku!

Už teď se těšíme na další ročník, který proběhne v rámci Evropského týdne sportu od 23.9.2023! O možnostech zapojení vás budeme informovat.