Cvičím, tedy jsem v AFIT Brno!

Fitness Centrum AFIT se již v lednu letošního roku stalo GOLD členem České komory fitness, tedy v době, kdy jejich prostory byly z důvodu epidemických opatření zcela uzavřené. Teď se opět těší, že mohou nabídnout své služby nejen novým návštěvníkům v rámci #BeActive Day, ale všem, co mají rádi pohyb!

Fitness centrum AFIT nabízí komplexní služby a moderní přístup ve fitness, který vede ke zlepšení životního stylu, a to 7 dní v týdnu, na ulici Táborská 157 v Brně – Židenicích.

„Filozofií našeho fitness centra je nabídnout služby na vysoké úrovni, za přijatelné ceny a profesionální přístup, to vše na jednom místě.“

Mgr. Jaroslav Holánek, majitel Fitness centra AFIT Brno

Prostory fitness centra jsou velké a vzdušné. Najdete zde velmi dobře vybavenou POSILOVNOU s rozmanitou kardiozónou a čtyři sály určené pro SKUPINOVÉ LEKCE všeho druhu a všech úrovní pokročilosti.

Od pomalých forem body and mind (Pilates, Power Yoga, Vinyasa yoga, Flexi yoga, Jin yoga, Večerní jóga, Jemná yoga, Zdravá záda, SM system), přes cvičení s vlastní vahou těla (Ploché břicho – pevné hýždě) po silovější skupinové lekce (Tabata, TRX, Kruhové tréninky, Strong Body a HIIT).

Sály jsou vybaveny 30-ti SPINNING koly značky Spinner Pro ®, 15-ti pásy MAXER RUNNER ® určenými pro lekce revolučního H.E.A.T. programu a 10-ti závěsnými systémy TRX. K další výbavě bezesporu patří pomůcky jako Kettlebells, Gun-Ex, Power bags, Flowin, Pump FX, Bosu balance trainer nebo Aquahit.

Relaxace a maximální prožitek z cvičení

Body & Mind studio se nachází ve 3.NP fitness centra a nabízí klidný a příjemný prostor. Studio je záměrně situováno tak, aby zde byl naprostý klid pro maximální prožitek z cvičení a relaxaci. Mimo skupinových lekcí Pilates a různých typů jógy zde můžete vyzkoušet i SM systém a Fyzio fitness.

V AFIT Vám pomohou i s nastavením správného stravování. Disponují výživovou poradnou, tvoří výživové plány, měří analýzu složení těla na přístroji InBody a všeho dalšího, co se výživy týká. Tým profesionálních trenérů, lektorů a nutričních terapeutů se postará nejen o vaše zdraví, ale také o dosažení maximálních výsledků.

„Členy České komory fitness jsme se rozhodli stát proto, abychom podpořili úsilí a snahu, kterou ČKF vyvíjí v této pro nás všechny složité a nepředvídatelné době a případně navázali a budovali spolupráci s ostatními subjekty ČKF do budoucna. Současně, abychom se spojili s těmi, kteří za celý fitness sektor vyvíjí velkou snahu o to, aby i v budoucnu bylo možné lidem nabízet kvalitní služby na vysoké úrovni a kteří, stejně jako my vědí, že pohybová aktivita je hlavním předpokladem k dobré fyzické i psychické kondici člověka a bez které ztrácíme velký zdravotní benefit pro celkové zdraví naší populace. Naše očekávání jsou vzájemná spolupráce a společný cíl, znovu rozhýbat Česko!“

Mgr. Jaroslav Holánek, majitel Fitness centra AFIT Brno

AFIT Brno zve 23.9. na #BeActive Day do svých prostor!

Už 23. září se můžete v AFIT těšit na den otevřených dveří v rámci projektu #BeActive Day! Evropská kampaň #BEACTIVE DAY byla inspirována projektem „Národní dny fitness“ a jejím cílem je zejména propagace zdravého životního stylu, upozornění na důležitost pravidelného pohybu a jeho pozitivní dopady na naše duševní i fyzické zdraví. Pro všechny nováčky proto nabízí vstup ZDARMA po celý den a to jak do posilovny tak na skupinové lekce.