EET pro fitness, lékaři vs. fitness, nebo co se můžete naučit od Buddhy?

To je jen ve zkratce pár z řady témat, které na konferenci Zdravé fitness pro zdravé Česko 2017 představíme. Kompletní program byl právě zveřejněn na www.komorafitness.cz/konference2017. A na koho se můžete těšit? Hlavním tahákem pro mnohé určitě bude duo Jan Mühlfeit a David Svoboda s tématem Co se šampioni mohou naučit od Buddhy.

Pro řadu odborníků z fitness však bude zajímavé například téma EET. Pozvání na něj přijali odborníci z Ministerstva financí, kteří zodpoví všechny otázky a vnesou více světla do této problematiky. Nejen o podnikání však bude řeč. Na poslední chvíli se nám povedlo získat jako přednášejícího docenta Petra Sedláka, který pohovoří na téma vlivu nedostatku pohybu dětí na dospělého člověka.

Mezi zajímavými prezentacemi nebudou chybět také témata jako EMS – hrozba pro fitness? od Tomáše Krmíčka, dále Trendy ve fitness od Miroslava Jirčíka, či téma pro ČR stále kontroverzních virtuálních lekcí od Michaely Kaye.

Témata jsou však natolik široká, že se podíváme také například na úspěšně realizovaný projekt Děti na startu a chybět nebudou ani sociální média prakticky pro fitness.

Svoji podporu konferenci projeví svojí prezentací také prezident Hospodářské konference Vladimír Dlouhý.

Kompletní program najdete na stránkách konference, stejně jako možnost registrace.

Tato akce by se neuskutečnila bez podpory generálních partnerů České komory fitness:

Partnery konference jsou: