Vítáme eFitness mezi GOLD členy České komory fitness!

Nejen fitness centra, fitness profesionálové, ale i softwarové systémy podporující podnikání ve fitness sektoru jsou členy České komory fitness. Dnes Vám chceme představit nejnovějšího GOLD člena eFitness, který může pomoci i Vašemu podnikání.

Co je eFitness?

eFitness je software pro správu fitness center, který je určen k zefektivnění, automatizaci a lepšímu rozvoji ve fitness centrech. Vše najdete na jednom místě – prodej, platby, správa členství, online členská zóna, fakturace, rezervace, marketing, reporting, CRM, mobilní aplikace a mnoho dalšího. Modul CRM je určen k rychlejšímu dokončování operací. Jeden zjednodušený pohled na prodejní proces pomáhá soustředit se na nejdůležitější úkol. Automatizace navíc pomáhá šetřit čas při opakujících se úkonech – vše proto, abyste z práce v vašem centru měli fantastický pocit.

Členství v České komoře fitness je pro nás skvělou příležitostí, jak pomoci českému fitness sektoru posílit. Chceme klubům poskytnout vysoce kvalitní softwarové řešení pro správu posiloven, které jim pomůže rozvíjet a budovat konkurenční výhodu, a také sdílet osvědčené postupy z jiných evropských trhů.

odpovídá David Skopiasz na otázku, proč se rozhodli stát členy České komory fitness.

Klienti se mohou na lekce hlásit přes aplikaci

Mobilní aplikace eFitness umožňuje členům klubu přihlašovat se na aktivity pořádané fitness centrem. Díky pohodlné a rychlé registraci si rezervují místo, aniž by museli obtěžovat pracovníky recepce. Použití dynamických QR kódů v aplikaci navíc umožňuje členům fitness centra rychlejší vstup bez front a přímého kontaktu.

Software eFitness již funguje ve více než 10 evropských zemích včetně České republiky. Toto řešení ocenil například největší český řetězec fitness klubů Form Factory (13 fitness klubů).

„Do programu eFitness se snadno dostanete, snadno se v něm zorientujete a bude pro vás snadné ho používat. Vybrali jsme si eFitness, protože je to zkušený a spolehlivý partner. Implementace softwaru proběhla hladce a dostávalo se nám rozsáhlé podpory. Systém eFitness nám umožnil dosáhnout vyšší úrovně prodejů, zákaznických služeb a řízení našeho podniku.“

říká o systému eFitness manažerka Form Factory Tereza Faberová.