Form Factory je nově hrdým GOLD členem České komory fitness

Společnost Form Factory, která působí na českém trhu, se stala zlatým členem České komory fitness. Form Factory dlouhodobě podporuje rozvoj zdravého životního stylu a pohybu u co nejširší populace – fitness je pro každého. Aktivní pohyb prokazatelně podporuje zdraví a díky širokým možnostem pro individuální nebo skupinový trénink jsou fitness kluby Form Factory optimálním prostředím pro sportovní aktivity.

„Českou komoru fitness vnímáme jako ideální platformu pro sdílení názorů a prosazení pozice fitness sektoru v České republice. Díky širokému zastoupení fitness společností jsme tak schopni optimálně konzultovat a navrhovat opatření, která povedou ke zlepšení povědomí a stavu sportovního odvětví a uplatnění nových trendů v široké populaci,“

říká Štefan Blahovec, Country Manager a jednatel Form Factory.

Nabídku služeb v Praze a Ostravě představují plně a moderně vybavené kluby pro efektivní individuální trénink podle současných trendů, široký výběr 3 000 skupinových lekcí, včetně oblíbených Les Mills programů, vedených profesionálními instruktory a také zóny wellness zóny se saunami a vířivkami. Společnost Form Factory nastavuje svůj standard podle nejnovějších poznatků a trendů ze světa zdraví a fitness.

Form Factory je pro každého

Cílem Form Factory je vytvářet optimální prostředí pro fitness aktivity, které budou dostupné pro každého. V rámci členství jsou tak dostupné všechny služby – fitness, skupinové lekce, Les Mills i wellness. Návštěvník tak nemusí mít starosti s výběrem služeb, a to bez ohledu na to, zda si zvolí dlouhodobé nebo kratší členství.

Kromě standardních služeb, které jsou vždy zahrnuté do ceny členství, přináší Form Factory pro své zákazníky další nadstandardní servis. V rámci fitness klubů je tak možné využít solárium, provést komplexní diagnostiku těla InBody nebo si vybrat osobního trenéra pro individuální trénink.

„Naším základním cílem je vytvořit z Form Factory místo pro fitness trénink, které bude dostupné pro každého. Fitness klub již dávno není jen „činkárna“, ale díky rozvoji a novým trendům ve fitness sektoru jsou dnes k dispozici nejrůznější možnosti cvičení pro všechny zájemce o zdravý životní styl a pohyb. Form Factory je tak místem, kde lze bez obav, předsudků a starostí zlepšit kondici a podpořit tak efektivně zdraví,“

doplňuje Štefan Blahovec, Country Manager a jednatel Form Factory.

3 000 skupinových lekcí každý měsíc

Každý fitness klub Form Factory disponuje jedním až čtyřmi sály pro skupinové lekce. Díky tomu mají návštěvníci možnost využít přes 3 000 skupinových lekcí každý měsíc. Záleží zcela na jejich zájmech a zálibách – ve Form Factory je k dispozici nepřeberná škála relaxační, tanečních, kardio a posilovacích lekcí včetně široké nabídky oblíbených programů Les Mills jako je BODYPUMP, CORE, BODYBALANCE, BODYATTACK, BODYCOMBAT, BARRE a dalších.