Kvalitní, zdravá a dostupná jóga v Praze? To je DŮM JÓGY!

Dům Jógy, který je naším GOLD členem, působí na více místech v Praze – najdete jej na Andělu, Vinohradech a na Chodově. Hlavním mottem této společnosti je „Kvalitní a zdravá jóga, dostupná pro každého“, což odráží jejich přístup k šíření jógy mezi širokou veřejnost. V jejich bohaté nabídce se objevuje široká škála druhů jógy, aby si každý našel to své. Kromě tradičních lekcí jógy je zde možné navštěvovat specializované hodiny jako jsou zdravotní jóga, HOT jóga, aero jóga, stejně tak jsou dostupné lekce pro úplné začátečníky i pokročilé. Nechybí ani specifické lekce pro seniory, těhotné ženy, nebo programy určené pro maminky s dětmi, což dokazuje jejich snahu oslovit opravdu každého.

Lekce pro každého, a to od rána do večera

Aby byla jóga opravdu dostupná pro každého, je třeba nejen velké rozmanitosti stylů, ale také možnost výběru obtížnosti.  Proto v rozvrhu Domu jógy najdete lekce od těch zcela snadných, vhodných i pro klienty s pohybovými problémy, jako je například jóga pro seniory či jógová terapie, až po fyzicky náročnou praxi, ve které si, jak se říká, můžete „dát do těla“. U každé lekce najdete označení 1-5 hvězdiček podle stupně obtížnosti a stručný popis od lektora tak, abyste si dokázali představit, co vás čeká a co ten který lektor ve svých lekcích akcentuje. V rozvrhu můžete najít také specificky zaměřené jógy jako office jóga, ženská jóga nebo například lymfojóga. Lekce probíhají v každou denní hodinu, stejně tak jako o většině svátků či o víkendech.

Jógové pobyty i kurzy

Standardní jógovou praxi můžete obohatit i speciálně zaměřenými kurzy a workshopy, jde například o hormonální jógu nebo výuku specifických sestav. V nabídce domu jógy nechybí ani víkendové pobyty v České republice a zahraniční pobyty u moře, a to nejen v Evropě, ale celoročně i v různých exotických destinacích.

Masáže i terapie

Celou nabídku služeb Domu jógy uzavírá i možnost mnoha druhů masáží zkušených profesionálů, nebo pohybová terapie či úleva od bolesti pomocí rázové vlny, která cíleně relaxuje přetížené a bolavé svaly a klouby.

Bonus Klub

V případě, že se rozhodnete stát se členem Bonus klubu, můžete se těšit na vstupy až za 50% slevu z ceny a další členské výhody. 

Komentáře