Češi se stále málo hýbou, ambiciózní projekt Let’s #BEACTIVE to chce změnit!

Projekt evropské komise na podporu fyzické aktivity startuje svůj 3.ročník a má za cíl rozhýbat neaktivní populaci! Češi se v porovnání s jinými národy v Evropě hýbou jen velmi málo. Podle posledního průzkumu Eurobarometru se pouze 7 % lidí hýbe pravidelně a 46 % vůbec.

To, že kvůli nedostatku pohybu přibývá obézních lidí a zvyšuje se riziko civilizačních onemocnění, už víme. Koronavirová krize nám navíc ukázala, proč je důležité zařadit pohyb do každodenního života, víc než kdy jindy.

Projekt Let’s #BEACTIVE je určený pro členy České komory fitness a zapojit se do něj mohou fitness centra, osobní trenéři nebo i samotní instruktoři skupinových lekcí.

Projekt Let’s #BEACTIVE je skvělým návodem, jak s klienty pracovat a nic nepodcenit!

Cílem je vytvořit program na 6 týdnů a přimět nové klienty ke změně svého dosavadního životního stylu. Program by měl obsahovat komplexní péči o klienta, přístup do fitness centra nejméně dvakrát týdně a alespoň jednou týdně umožnit klientům zúčastnit se některé ze skupinových lekcí. Program lze také upravit na míru, dle možností vašeho fitness centra.

Každé zapojené fitness centrum nebo osobního trenéra vybavíme propagačními materiály, pomůžeme s nastavením podmínek pro vaše nové klienty, vyrobíme plakáty na míru a podpoříme vás na sociálních sítích.

„Do našich fitness center už dávno nechodí jen nabití sportovci. Lidé, kteří dnes do našich fitness center zavítají, mají často skryté zdravotní problémy a pokud jim na recepci předáme pouze klíček od skřínky, může to mít i fatální důsledky.“

Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness

Proč se do programu zapojit:

• Má to smysl! Neaktivní lidé potřebují vaši pomoc nejvíce. Pomozte jim začít vést aktivní a zdravý život!
  • Získáte nové členy! Navíc získáte možnost převést účastníky tohoto programu do řad svých stálých klientů.
  • Stanete se součástí evropské kampaně! Využijte příležitosti být součástí největší studie svého druhu.
  • Získáte školení a podporu pro své zaměstnance zdarma!

Chcete se do projektu zapojit? Kontaktujte nás!

Na inspiraci, jak probíhal minulý ročník u našeho hlavního partnera Aquapalace Praha se můžete podívat v galerii.