Quinton ČR novým členem České komory fitness

logo TOTUMNovým členem České komory fitness se stala společnost Quinton Czech Republic s.r.o., která má zastoupení španělské společnosti Quinton Laboratoires pro Českou republiku a Slovensko. Na trhu s potravinovými doplňky vyčnívá s produkty z mořské plazmy, mnohými označovány za zázrak v oblasti vyživování buněk a podpory regenerace a správné funkčnosti organismu.

Mořskou plazmu objevil uznávaný biolog a lékař René Quinton již před více než 100 lety a používal ji úspěšně k terapeutické činnosti na klinikách v celé Evropě. Zjistil, že v určitých místech v oceánu jsou oblasti s vyšším výskytem planktonu, než je běžné. Když zkoumal oceánskou vodu v těchto oblastech (přesně uřčených), zjistil až neuvěřitelnou podobnost minerálních látek a stopových prvků této tekutiny s krevní plazmou v organismu. Množstvím minerálů a jejich poměrem téměř odpovídá složení minerálů v krvi a proto je mořská plazma využívána v oblasti zdraví a tělesné regenerace s naprosto výbornými výsledky. Její podobnost zaručuje absolutní a rychlou vstřebatelnost do organismu a možnost vyživení buněk zevnitř. V dobách Reného Quintona bylo dokonce možno užívat mořskou plazmu intravenózně – až takovou podobnost s krví má a výsledky těchto terapií byli skutečně zásadní.

totumNyní se mořská plazma prodává na trhu jako doplněk stravy. Je určena především pro sportovce jako podpora a doplnění ztracených minerálů vypocených při fyzické aktivitě. V jedná dávce je 78 minerálů a stopových prvků a při aplikaci dochází k okamžité asimilaci do organismu, vyživují se buňky, urychluje se regenerace a zabraňuje se svalovým zraněním. Mořská plazma má také blahodárný vliv na celkové zdraví a podporu organismu. Skvěle doplňuje minerální látky chybějící v běžné stravě a především díky své přirozenosti pro lidský organismus byla označována za „plodovou vodu lidstva“.

Jedná se o organické koloidní minerály. Neprochází žádnou chemickou úpravou nebo ozařováním, tepelnou sterilizací atp. Unikátností je patentovaná metoda laboratoří Quinton – studená mikrofiltrace – kdy se k tomu, aby tato látka byla bakteriologicky čistá, nepoužívá ohřívání jak je běžně zvykem (ohřev minerály poškozuje a vzniká mnoho volných radikálů – produkt není pro tělo již plně přijatelný a efektivní). Tento postup je zcela zásadní pro zachování výživových hodnot mořské plazmy, poměrů jednotlivých minerálů a stopových prvků a tudíž celkový efekt na organismus.

Společnost Quinton tyto produkty dostává na trh s cílem oslovit zejména vrcholové sportovce, ale hlavně lidi, kteří mají zájem o své zdraví a chtějí pro své tělo skutečně to nejlepší a přirozené. Mezi chemickými doplňky stravy, stimulanty podporující výkonnost a iontovými sladkými nápoji naše produkty vynikají. Výsledky jsou nejen posilující, ale zejména regenerační. Z přírodního zdroje nemůže vzejít nic jiného než přirozená reakce organismu a lepší výsledky pro zdravější tělo.

Proč se společnost Quinton Czech Republic stala členem?

„Spoluprací s Českou komorou fitness si slibujeme oslovení více zákazníků, kteří mají zájem zařadit nové produkty do svého sortimentu a kteří na první místo dávají zdraví, vitalitu svého těla a celkového fyzického zdraví,“ vysvětluje zástupce společnosti Filip Ivanov.

Vítáme nového člena!