Zapojte se do celorepublikové kampaně AKTIVNÍ ZÁŘÍ!

Aktivní září je celorepubliková kampaň, která seznamuje širokou veřejnost s pozitivními přínosy pravidelného pohybu pro fyzické a psychické zdraví člověka. Jeho organizátorem je Nadační fond Aktivní ČESKO společně se širokou škálou sportovišť, lékařů, škol, zaměstnavatelů a dalších právnických a fyzických osob, kterým není lhostejný nejen zhoršující se zdravotní stav naší populace, ale také zvyšující se náklady na zdravotní péči a neudržitelnost důchodového systému v České republice. Do kampaně se můžete zapojit i VY prostřednictvím Dnů otevřených dveří #BEACTIVEDAY.

Česká komora fitness se do kampaně AKTIVNÍ ZÁŘÍ zapojuje evropským projektem dnů otevřených dveří #BEACTIVE DAY a dalšími navazujícími akcemi, o kterých už vám brzy povíme víc!

Chystáme se do do Poslanecké sněmovny, velkou společnou akcí zahájíme Evropský týden sportu a v rámci projektu #BEACTIVE DAY otevřeme své dveře široké veřejnosti. K tomu ale potřebujeme VÁS – provozovatele fitness center a dalších sportovišť! Otevřete dveře vašeho sportoviště a pomozte nám propagovat přínosy pravidelné pohybové aktivity!

Pojďme společně vytvořit národní kampaň na podporu pohybu – AKTIVNÍ ZÁŘÍ, tak jako již existuje Movember nebo Suchej únor! Protože ten kdo je aktivní, ten přece září!

📌Registrovat své sportoviště můžete zde: https://bit.ly/3IY58AU

Více o kampani najdete ZDE.

Komentáře