Zapojte se do #BEACTIVEDAY a propagujte svoje sportoviště

#BEACTIVEDAY jsou dny otevřených dveří fitness center a dalších sportovišť, které mají za cíl propagovat zdravý životní styl a upozornit na důležitost pravidelného pohybu a jeho pozitivní dopady na naše duševní i fyzické zdraví. Je to také příležitost představit široké veřejnosti služby Vašeho sportoviště a získat nové členy! I letos je #BEACTIVEDAY součástí celonárodní kampaně AKTIVNÍ ZÁŘÍ.

V rámci celorepublikové kampaně Aktivní září a ve spolupráci s portálem Kudyznudy.cz přinášíme široké veřejnosti spoustu zajímavých aktivit (od dětí po seniory a od sportovců po ty, kteří pohybu ještě nepřišli na chuť), do kterých se mohou všichni zapojit ZDARMA. Chcete nabídnout své aktivity i Vy? Přidejte se k nám! Protože kdo je AKTIVNÍ – ten září!

Propagujte své sportoviště!

Zapojením do projektu #BEACTIVEDAY můžete efektivně propagovat své sportoviště / fitness centrum a získat nové členy. Dny otevřených dveří jsou skvělou příležitostí jak přilákat nové klienty. Fitness centra, která se zapojí do #BEACTIVEDAY 2024, budou viditelná na naší speciální online mapě zapojených sportovišť. Tato mapa bude v září prezentována veřejnosti, což znamená, že potenciální zákazníci budou mít snadný přístup k informacím o vašem zařízení a budou moci snadno najít místo, kde si mohou zacvičit a být aktivní.

REGISTRACE DO #BEACTIVEDAY A AKTIVNÍHO ZÁŘÍ ZDE: https://bit.ly/4bmbN4h

Ukažte že podporujete zdravý životní styl

Provozovatel sportoviště může tímto způsobem zdůraznit, jak je důležité pravidelné cvičení a jaké jsou jeho výhody. Ukazuje tak klientům, že jejich zdraví mu není lhostejné, což přispívá nejen k budování image fitness centra, ale také k celkové pohodě klientů. Zapojením do tohoto projektu může provozovatel sportoviště ukázat, že mu záleží na komunitě a že je ochoten se podílet na aktivitách, které přispívají k jejímu zdraví.

Stmelíte i Váš kolektiv!

Uspořádání takové akce si žádá týmovou spolupráci celého týmu zaměstnanců. To může posílit týmového ducha a zlepšit spolupráci mezi jednotlivými členy. Projekt je také velkou příležitostí k navázání nových kontaktů s ostatními provozovateli sportovišť, sponzory, místními obchody a dalšími osobami, které se na akci podílejí. To může vést nejen k budoucím partnerstvím, ale také výměně osvědčených postupů a spoluorganizaci dalších akcí.

Zapojená sportoviště od nás dostanou grafické materiály a marketingový plán!

Jednou z velkých výhod je, že účastníci od nás obdrží veškeré grafické materiály a marketingový plán. Grafiku si můžete upravit a přizpůsobit dle svých potřeb, s jedinou podmínkou, že loga Aktivního září musí zůstat zachována. Připravili jsme také jasnou marketingovou strategii, která pomůže propagovat akci ve vašem sportovišti a okolí. Tuto strategii můžete, ale nemusíte využít.

TIP ČKF: Věnujete se ve vašem fitness centru jen určitým cílovým skupinám? Tohle Vám pomůže!

Minulé ročníky #BEACTIVEDAY byly zaměřené na mezigenerační přístupy a zapojení žen do pohybových aktivit, ze kterých vznikly užitečné příručky. Ukažte, že vaše fitness centrum je otevřené všem věkovým kategoriím a skupinám. Zaměřte se na specifické potřeby žen a seniorů a přilákejte nové členy do vašeho centra. Příručky lze využít jako zdroj inspirace a konkrétních tipů, jak efektivně pracovat s ženami a seniory a jsou ke stažení zde: https://komorafitness.cz/beactiveday-2024/

Novinka: Spolupráce s MorlaMoves

MorlaMoves je systém, který využívá umělou inteligenci a počítačové vidění ke zdokonalení tréninku. Dává okamžitou zpětnou vazbu a opravuje techniku cvičení. Systém sleduje 33 bodů na těle, podle kterých hodnotí provedení daných cviků. Cvičit s MorlaMoves můžete kdykoliv a odkudkoliv. Trenéři, kteří se zapojí do #BEACTIVEDAY mají jedinečnou možnost stát se jedním z trenérů této platformy.

• Projekt je financovaný z programu Erasmus+, organizátorem akce je EuropeActive a partnerem pro Českou republiku je Česká komora fitness.
  • Jak proběhl #BEACTIVEDAY v roce 2023? Můžete se podívat zde.