Fitness Victory se stává GOLD členem České komory fitness!

Máme velkou radost, že řady GOLD členů České komory fitness rozšiřuje Fitness Victory! Fitness Victory je moderní fitness centrum, které se pyšní širokou škálou nabízených služeb, má celkem tři pobočky, které jsou strategicky rozmístěny po Praze tak, aby byly snadno dostupné pro co největší počet klientů. Najdete je v Záběhlicích, v Nuslích a v OC Novo Plaza. Navíc budete mít v září možnost zavítat k nim úplně zdarma na dny otevřených dveří #beactiveday.

• Fitness Záběhlice: Tato pobočka nabízí nejmodernější vybavení pro posilování a kardio trénink. Fitness park čítá přes 70 posilovacích stanovišť a bohatou kardiozónu, kde naleznete běhací pásy, elipticky, stepaly, schody, rotopedy i spinningová kola. K dispozici jsou také skupinové lekce jako je funkční trénink, kruhový trénink a dětské judo. Nechybí ani osobní tréninky s kvalifikovanými trenéry. Probíhají zde i různé workshopy a školení pro budoucí fitness profesionály.

„Vytvořili jsme pro Vás velkolepý projekt, který změní Váš dosavadní pohled na fitness v Čechách. Na tisíci metrech čtverečních se otvírá zcela nový svět fitness. Nebojím se říct, že se ocitnete ve středu skutečného kolosea, jehož atraktivní a zcela atypické prosklené prostory jsou vybavené tím nejlepším a nejmodernějším – stroji Technogym a Lifefitness.

Miroslav Fukes, spolumajitel Fitness Victory.

• Fitness Nusle: Pobočka v Nuslích je vlajkovou lodí Fitness Victory, zaměřuje se na komplexní přístup ke zdraví a kondici a nabízí širokou škálu fitness aktivit. Posilovna je vybavena stroji značky Panatta a rozsáhlou kardiovaskulární zónou se stroji značky SportsArt. Moderně vybavený funkční sál pro skupinové lekce slouží nejen na kruhové a zdravotní tréninky, ale je využíván i pro tréninky dětského juda. Jednoznačnou výhodou této pobočky je její dostupnost, jak autem tak městskou hromadnou dopravou.
  • Fitness OC Novo Plaza: Tato pobočka se nachází v obchodním centru Novo Plaza a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit nákupy s cvičením. Nabízí moderní posilovnu, skupinové lekce. Je zde také možnost osobních tréninků a konzultací s výživovými poradci a navíc také solárium.

Zapojení do celonárodní kampaně Aktivní září

Fitness Victory se připojuje k celonárodní kampani Aktivní září, která má za cíl motivovat lidi k aktivnímu životnímu stylu. V rámci této kampaně připravuje Fitness Victory dny otevřených dveří #beactiveday, během kterých budou mít návštěvníci možnost zdarma si vyzkoušet různé fitness aktivity a seznámit se s nabídkou centra.

„Rádi přivítáme každého kdo se chce hýbat, kdo chce udělat něco pro sebe. Jsme připravení vás podpořit na cestě k vašim cílům. Nabízíme Vám profesionální trenéry, proškolený personál, vstřícný přístup a příjemné prostředí. Neustále se vzděláváme a sledujeme trendy, aby naše služby byly nejlepší v dané době,“

zve na dny otevřených dveří Jiří Vilímek.

Fitness Victory Pomáhá!

Fitness Victory je také skvělým příkladem toho, jak lze spojit podnikání s podporou komunitních a charitativních aktivit.

„Fitness Victory je take hrdým partnerem neziskové organizace Kolpingova rodina Smečno, která pomáhá dětem a rodinám s nevyléčitelným onemocněním SMA a DMD. Nesmíme zapomínat na ty, kteří v životě neměli tolik štěstí a potýkají se s těžkým osudem.“

doplňuje Jiří Vilímek, spolumajitel fitness centra Fitness Victory.

Jsme hrdí, že takové centrum je součástí naší komory a těšíme se na další spolupráci.